Зараз до Польщі курсують потяги з п’яти українських міст: Києва, Дніпра, Одеси, Львова та Здолбунова. Це дає змогу без проблем дістатися східної, центральної та, навіть, західної Польщі.

Укрзалізниця постійно збільшує кількість своїх міжнародних маршрутів, адже вони користуються популярністю серед українців. Все через те, що їхати потягом - це надійно і в багатьох випадках зручно. По-перше, поїзди дотримуються чіткого графіку руху. По-друге, якщо подорожувати ними до Польщі, то можна не переживати через черги на кордоні, адже вони не впливають на рух потяга.

Читайте також: Літаки до Польщі: розклад руху та ціни на квитки у 2019 році

Міжнародні рейси Укрзалізниці можуть бути стартом гарної подорожі. Тоді як продовжити мандрівку Польщею чи Європою можна, використовуючи розгалужену й добре налагоджену систему польської залізниці.

Читайте також: Мандруємо Польщею. Розклад руху поїздів та вартість квитків з Перемишля

Увага! Інформацію про вартість квитків та години відправлення оновлено! Дані актуальні станом на червень і діють до запровадження зимового розкладу в грудні.

З Києва до Перемишля, Варшави та Вроцлава

Зі столиці до Польщі курсують потяги сполученням Київ-Перемишль, Київ-Варшава та Київ-Вроцлав.

Київ-Перемишль-Київ

З Києва до Перемишля прямують аж два потяги. Перший Інтерсіті з №705 їде до Перемишля через Коростень і Львів. До кінця 2019 року він курсуватиме щодня.

Загальний час подорожі у ньому складатиме понад 7 годин. З Києва він відправляється о шостій годині ранку, а о 12:25 прибуває до Перемишля:

Станція

Час прибуття

Час відправлення

Київ   6:00
Коростень 7:32 7:33
Підзамче 11:00 11:01
Львів 11:09 11:20
Перемишль 12:25  


У зворотному напрямку потяг вирушає з Перемишля о 15:45, у столиці він є о 23:53:

Станція

Час прибуття

Час відправлення

Перемишль   15:45
Львів 18:36 18:46
Підзамче 18:54 18:55
Коростень 22:22 22:23
Київ 23:53  


Ціна на проїзд з Києва до Перемишля становить:

  • 832,27 грн (~ 27,7 євро) за подорож у першому класі;
  • 590,43 грн (~ 19,8 євро) за другий клас.

Інший Інтерсіті №715 з української столиці до Перемишля курсує за маршрутом: Вінниця-Хмельницький-Тернопіль-Львів. Їздить він щодня протягом року і відправляється з Києва о 6:50, а прибуває на кінцеву станцію о 14:58:

Станція

Час прибуття

Час відправлення

Київ   6:50
Вінниця 9:09 9:11
Хмельницький 10:47 10:49
Тернопіль 12:12 12:14
Львів 13:45 13:55
Перемишль 14:58  


З Перемишля потяг вирушає щодня о 13:10, а уже о 23:08 він є у Києві:

Станція

Час прибуття

Час відправлення

Перемишль   13:10
Львів 16:02 16:12
Тернопіль 17:41 17:43
Хмельницький 19:09 19:11
Вінниця 20:47 20:49
Київ 23:08  


Загалом, у дорозі доведеться провести дев’ять годин.

Квиток можна придбати онлайн, а його ціна залежить від класу вагона і становить:

  • 900,95 грн (~ 30,2 євро) за місце у першому класі;
  • 641,18 грн (~ 21,5 євро) за другий клас.

Київ-Вроцлав-Київ

Без пересадок потягом можна добратися з Києва до Вроцлава. Зробити це можна завдяки безпересадковому вагону з №749, який у Львові прикріплюють до поїзда №51 Львів-Вроцлав (його розклад руху дивіться нижче).

З Києва цей вагон відправляється о 14:07 і прибуває до Львова о 19:57. Проте, тут доведеться чекати більше трьох з половиною годин на відправку до Вроцлава.

Вирушити у подорож в цьому вагоні можна щодня. Загальний час у дорозі займе 22 години.

З Вроцлава до Києва прямує безпересадковий вагон з номером 6306, який прикріплюють до потяга Вроцлав-Львів. З початкової станції він вирушає о 16:45, у Львові він є уже о 6:10. Проте до Києва він відправляється тільки об 11:26. Прибуття в столицю України – 17:21.

Квитки на цей маршрут можна придбати у касах вокзалу або онлайн. Вартість проїзду в трьохмісному купе становить 2398,01 грн (~80,4 євро).

Київ-Варшава-Київ

З Києва курсують потяги з №67 до Варшави. До кінця літа поїзд відправляється щодня о 19:13. На кінцеву станцію прибуває об 10:59. Загалом, час в дорозі займає понад 17 годин.

Потяг курсує через станції Холм та Люблін:

Станція

Час прибуття

Час відправлення

Київ   18:48 (19:13)*
Холм 6:15 6:19
Свідник-Място 7:06 7:07
Люблін 7:17 7:37
Луків 8:58 9:23
Варшава Всходня 10:42 10:44
Варшава Центральна 10:50 10:55
Варшава Заходня 10:59  


*УВАГА! Починаючи з 5 квітня, на території України прикордонний та митний контроль пасажирів цього потягу відбувається на станції Київ-Пасажирський (до цього був в Ягодині). У зв’язку з цим в квитках вказуватимуть час відправлення 18:48 замість 19:13 (згідно розкладу). Пасажири, які не зайняли свої місця до 18:45, не зможуть потрапити у потяг.

Квитки на нього можна придбати в касах вокзалу або на сайті Укрзалізниці за ціною 1343,50 грн (близько 45 євро).

У зворотному напрямі курсує поїзд Варшава-Київ з номером 68 (12010). З польської столиці він вирушає о 16:50, а до Києва прибуває о 11:03:

Станція

Час прибуття

Час відправлення

Варшава Заходня   16:50
Варшава Центральна 16:55 17:05
Варшава Всходня 17:11 17:12
Луків 18:36 19:01
Люблін 20:31 20:51
Свідник-Място 21:01 21:02
Холм 21:49 21:54
Київ 11:03  


Потяг їздитиме за таким графіком щодня до 18 жовтня.

Зі Львова до Перемишля та Вроцлава

Львів-Перемишль-Львів

З 20 грудня зі Львова курсує потяг №89 до Перемишля. З початкової станції він вирушає о 16 годині, а уже о 17:46 прибуває до Перемишля. Тому дорога займе не більше трьох годин.

У зворотному напрямку поїзд номер 90 (33001) сполученням Перемишль-Львів відправлятиметься о 10:15, а вже о 13:45 буде у Львові.

Квитки на нього можна купити в касах вокзалу або в системі онлайн-бронювання квитків Укрзалізниці за 256,12 грн (приблизно 8,6 євро).

Розклад руху цього потягу змінний, адже обслуговуватиме пасажирів лише в дні підвищеного попиту. Наразі Укрзалізниця затвердила графік руху потяга на кінець 2018 – 2019 рік. Він курсуватиме:

  • щосуботи та щонеділі впродовж 18 травня – 31 серпня;
  • у будні дні 17, 20, 28 червня, 15 і 26 серпня, 14 жовтня, 9, 11 листопада;
  • щонеділі з 8 вересня по 1 грудня.

Львів-Вроцлав-Львів

Зі Львова відправляється потяг №51 до Вроцлава. Курсує він щодня і о 23:40 вирушає зі Львова, а об 11:12 прибуває до Вроцлава.

Подорожувати за таким графіком і маршрутом можна буде до 2 вересня.

Курсує потяг через станції Перемишль-Ярослав-Жешув-Краків:

Станція

Час прибуття

Час відправлення

Львів   23:40
Перемишль Головний 3:10 4:12
Ярослав 4:46 4:47
Жешув 5:25 5:28
Тарнув 6:18 6:20
Краків Головний 7:30 7:33
Ченстохова 9:05 9:08
Вроцлав 11:12  


У зворотному напрямі поїзд Вроцлав-Львів з номером 6306 відправляється о 16:45, а зранку о 6:10 він прибуває на кінцеву станцію.

За таким графіком він курсуватиме щодня до 2 вересня:

Станція

Час прибуття

Час відправлення

Вроцлав   16:45
Ченстохова 18:53 18:58
Краків Головний 20:31 20:34
Тарнув 21:37 21:41
Жешув 22:33 22:35
Ярослав 23:14 23:15
Перемишль Головний 23:50 0:46
Львів 6:10  


Квиток у трьохмісне купе цього потягу можна придбати у міжнародних залізничних касах або онлайн за 1648,21 грн (~ 55,3 євро).

З Одеси до Перемишля

Потяг №36 сполученням Одеса-Перемишль їздить щодня і вирушає з початкової станції о 18:25, а до Перемишля прибуває о 9:50.

Поїзд прямує через Жмеринку-Хмельницький-Тернопіль-Львів і такий маршрут буде до кінця дії літнього розкладу:

Станція

Час прибуття

Час відправлення

Одеса   18:25
Подільськ 20:58 21:13
Жмеринка 0:27 0:53
Хмельницький 2:21 2:26
Волочиськ 3:20 3:22
Тернопіль 4:18 4:23
Красне 5:46 5:49
Львів 6:35 7:55
Перемишль Головний 9:50  


Потяг Перемишль-Одеса з номером 35 відправляється з Польщі о 18:39, а об 11:16 він є в Одесі. Так поїзд курсуватиме до запровадження зимового розкладу:

Станція

Час прибуття

Час відправлення

Перемишль Головний   18:39
Львів 22:39 23:28
Красне 00:08 00:10
Тернопіль 1:29 1:34
Волочиськ 2:34 2:36
Хмельницький 3:29 3:34
Жмеринка 5:00 5:20
Подільськ 8:22 8:42
Одеса 11:16  


Квитки на нього можна замовити онлайн а їх вартість становить 1071,65 грн (~ 35,9 євро) в чотирьохмісному купе.

З Дніпра до Перемишля

Наприкінці квітня цього року Укрзалізниця відкрила новий маршрут Дніпро-Перемишль, який обслуговують два безпересадкові вагони.

У 2019 році він буде обслуговуватися нерегулярно. Наразі пасажири зможуть скористатися прямим залізничним сполученням Дніпро-Перемишль в такі дні:

  • червень – 1, 7, 15, 19, 21, 27, 29;
  • липень – 5, 13, 19, 27;
  • серпень – 3, 9, 17, 23, 25;
  • вересень – 7, 21;
  • жовтень – 5, 13, 19;
  • листопад – 9, 23.

До Польщі вагони відправлятимуться о 18:00 у складі потягу № 86/85 Новоолексіївка – Львів. На львівський вокзал поїзд прибуватиме о 12:49. Далі вагони будуть приєднувати до поїзда № 90/89 Львів – Перемишль. Тому в подальшу мандрівку пасажири зможуть вирушити лише через 3 години. Прибуття на кінцеву станцію о 17:46. Час в дорозі 24 год 46 хв.

Станція

Час прибуття

Час відправлення

Дніпро Головний   18:00
Знам'янка 22:16 22:25
Корсунь 1:25 1:27
Біла Церква 2:53 2:55
Вінниця 5:40 5:59
Жмеринка 6:39 7:10
Хмельницький 8:40 8:47
Підволочиськ 9:53 9:55
Тернопіль 10:41 10:46
Львів 12:49 16:00
Перемишль Головний 17:46  

 

З Перемишля до Дніпра пасажири зможуть вирушити у такі дні:

  • червень – 2, 8, 16, 20, 22, 28, 30;
  • липень – 6, 14, 20, 28;
  • серпень – 4, 10, 18, 24, 26;
  • вересень – 8, 22;
  • жовтень – 6, 14, 20;
  • листопад – 10, 24.

До України вагони з пасажирами будуть виїжджати о 18:39 в складі поїзда № 35/36 Перемишль – Одеса. На станції Львів вагони причеплять до поїзда № 70/69 Львів – Маріуполь, тому до Дніпра вони прибудуть о 19:43. В дорозі доведеться провести цілу добу.

Станція

Час прибуття

Час відправлення

Перемишль Головний   18:39
Львів 22:39 1:15
Тернопіль 3:22 3:27
Підволочиськ 4:17 4:19
Хмельницький 5:26 5:31
Жмеринка 7:19 7:39
Вінниця 8:22 8:26
Біла Церква 11:18 11:20
Корсунь 12:46 12:48
Знам'янка 15:32 15:37
Дніпро Головний 19:43  

 

Вартість подорожі становить 1792,18 грн (~ 60,1 євро). Квитки можна придбати в міжнародних касах на вокзалах.

 

Зі Здолбунова до Холма Дорогуська

Поїзд №751 щодня вирушає  зі Здолбунова о 8:20.

Зверніть увагу! Через непорозуміння з польськими митниками, Укрзалізниця тимчасово обмежила маршрут поїзда Здолбунів-Холм. До врегулювання ситуації кінцева станція цього рейкового автобуса буде в Дорогуську.

Прямує потяг через станції Рівне-Ківерці-Ковель-Ягодин:

       Станція      

Час прибуття

Час відправлення

Здолбунів   8:20
Рівне 8:35 8:43
Ківерці 9:37 9:44
Ковель 11:10 11:20
Ягодин 12:05 12:07
Дорогуськ 11:46 12:46
Холм 13:07  


У зворотному напрямі поїзд номер 752 Дорогуськ-Здолбунів вирушає о 15:57, а о 21:18 він вже буде в Здолбуневі:

       Станція      

Час прибуття

Час відправлення

Холм   14:35
Дорогуськ 14:57 15:57
Ягодин 17:39 17:41
Ковель 18:35 18:50
Ківерці 19:48 19:56
Рівне 20:53 21:03
Здолбунів 21:18  


За таким графіком потяг курсуватиме до 18 червня. Наразі відсутній розклад руху цього потяга на подальший період.

На початку травня 2019 року Укрзалізниця відмінила курсування поїзда №751/752 Здолбунів – Холм у визначені дні. Скасовані рейси переважно припадають на понеділки. Проте в окремі місяці пасажири не зможуть скористатися його послугами і в деякі неділі.

Увага! Наразі заблокована можливість придбання квитків на потяг №751/752 онлайн. Раніше подорож ним коштувала:

  • 371,34 грн (~ 12 євро) за квитки сполученням Здолбунів-Холм та Рівне-Холм;
  • 266,29 грн (~ 8,6 євро) – Ківерці-Холм;
  • 229,22 грн (~ 7,4 євро) – Ковель-Холм;
  • 207,58 грн (~ 6,7 євро) – Ягодин-Холм.

Варто зауважити! Ціна на квитки міжнародного сполучення завжди прив’язана до офіційного курсу євро, а тому може змінюватися щодня.

Пам’ятайте! Подорожуючи залізницею за кордон, можна безкоштовно перевозити до 36 кг ручної поклажі.


Приємної та легкої Вам подорожі!